Izpiti in dogajanje ob koncu sezone

Pozdravljeni,

ob koncu meseca maja so se v našem društvu odvijali izpiti tako za otroke kot tudi za odrasle. Vsi, ki so k izpitom pristopili so bili uspešni. Tako se veselimo novih četrtih in petih kyujev pri odraslih pri otrocih pa oranžnih pasov. Vsem izpitnikom na tem mestu še enkrat čestitamo in upamo, da je to odlična motivacija za delo naprej.
                                               

Prav tako, smo izkoristili lepo vreme in nedeljsko dopoldne preživeli v pustolovskem parku GEOSS, kjer smo se zabavali med drevesi in v družbi naših članov. Bilo je zabavno in strinjali smo se, da bomo kaj podobnega zagotovo še ponovili.

Med poletjem pa nas tako kot običajno ne čaka prekinitev, ampak samo rahla priredba urnika. Treningi ob torkih se bodo redno odvijali v dvorani, medtem ko bo drugi redni termin potekal na prostem v dogovoru s člani, kjer bomo vadili predvsem z bokkenom.

Naj pa že na tem mestu opomnimo, da si rezervirajte termin v koncu avgusta, za tradicionalno poletno šolo v Ljubljani pod vodstvom našega učitelja, Wilko Vriesman senseija.

Lep aikido pozdrav in
se vidimo na tatamijih (in na prostem :) )